Shitet apartament 1+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria
46,460€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi i veçantë, verandë të bollshme dhe një tualet.
Sipërfaqja totale 133 m2, ku sipërfaqe e brendshme 73.5 m2 dhe 59.5 m2 verandë.
Apartamenti ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi në total 46460 Euro.

Detail

  • Property ID: 3058
  • Price: 46,460€
  • Property Size: 133 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.

Beds: 2Bath: 1m²: 93

Apartament

45,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 93

Apartament

Beds: 3Baths: 2m²: 136

Apartament

82,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 136

Apartament

150,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 140

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 3+1!