Shitet Ambient Biznesi-Lokal!

125,000€

Description

Adresa: Rruga e Dibrës, Tower Bridge 1.
Biznesi është funskional dhe me klientelë të ngritur.
Ambienti ka një sipërfaqe prej50m2 hapësirë e brendshme dhe 30 m2 verandë, në total 20 tavolina me një kapacitet për 80 persona.
Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 125000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4064
  • Price: 125,000€
  • Property Size: 80 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Ambjent Biznesi

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga e Dibrës
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

56,000€

Gjysëm-bodrum për shitje!

Rruga “Kostandin Kristoforidhi” ngjitur me Prokurorinë e Përgjithshme.

Beds: 2Bath: 1m²: 80

Ambjent Biznesi

56,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 80

Ambjent Biznesi

Ambient Komercial për shitje!

Rruga Sotir Caci, Tirana, Shqipëri

m²: 215

Ambjent Biznesi

210,000€

m²: 215

Ambjent Biznesi

52,920€

Ambient Komercial për shitje!

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 98

Ambjent Biznesi

52,920€

Bed: 1Bath: 1m²: 98

Ambjent Biznesi


PREVIOUS PROPERTY

Okazion! Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!