Shiten Apartamente 2+1!

570€/m2

Description

Apartamentet 2+1 ndodhen në katin e dytë dhe të katërt, në një pallat të ri.
Adresa: Rruga e Dajtit, Fresku.
Apartamentet disponojnë dy dhoma gjumi, sallon të bollshëm ndenje, ballkon, korridor, dhe dy tualete. Sipërfaqja totale e apartamenteve është 102 m2 dhe 108 m2 dhe kanë të njëjtin organizim.
Ndodhen në një objekt të ri me punime tepër cilësore dhe në një zonë të qetë të Tiranës.
Çmimi për 570 Euro/ m2

Sipërfaqja 102 m2, total 58.140 Euro.
Sipërfaqja 108 m2, total 61.560 Euro.

Detail

  • Property ID: 4135
  • Price: 570€/m2
  • Property Size: 102 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Ramazan Kasa, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 96

Apartament

86,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 96

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 97

Apartament

51,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 97

Apartament

Bed: 1Bath: 1m²: 75.7

Apartament

42,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 75.7

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!