Shiten Apartamente 2+1!

560€/m2

Description

Apartamentet ndodhen në katin e dytë dhe të shtatë në zonën e Astirit.
Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astir.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon si dhe dy tualete.
Punimet janë shumë cilësore.
Apartamentet janë në përfundim të procesit të hipotekimit.
Sipërfaqja 97 m2
Cmimi 560 Euro/m2, total 54320, i diskutueshëm.

Detail

  • Property ID: 4078
  • Price: 560€/m2
  • Property Size: 97 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

75,600€

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Milo Sotir Gura”, Astir.

Beds: 2Baths: 2m²: 126

Apartament

75,600€

Beds: 2Baths: 2m²: 126

Apartament

71,625€

Shitet Apartament 2+1 !

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

71,625€

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament

55,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 3+1!