Shiten Apartamente 2+1!

Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
72,800€

Description

Apartamentet ndodhen në katin e dytë dhe të pestë, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar. Apartamenti 2+1 disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, dy tualete. Orientimi i apartamentit është Veri-Lindje, cka bën të jetë i ndricueshëm natyralisht.
Sipërfaqja 101.1 m/2.
Në proces hipotekimi.
Çmimi 720 Euro/m2, në total 72800 Euro.

Detail

  • Property ID: 3529
  • Price: 72,800€
  • Property Size: 101.1 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 1+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 78.6

Apartament

33,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 78.6

Apartament

400€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

400€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

95,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Zallit, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 126.3

Apartament

95,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 126.3

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Vilë në Shitje!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!