Shiten Apartamente 2+1!

Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
72,800€

Description

Apartamentet ndodhen në katin e dytë dhe të pestë, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar. Apartamenti 2+1 disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, dy tualete. Orientimi i apartamentit është Veri-Lindje, cka bën të jetë i ndricueshëm natyralisht.
Sipërfaqja 101.1 m/2.
Në proces hipotekimi.
Çmimi 720 Euro/m2, në total 72800 Euro.

Detail

  • Property ID: 3529
  • Price: 72,800€
  • Property Size: 101.1 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 3Bath: 1m²: 125

Apartament

85,000€

Beds: 3Bath: 1m²: 125

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament

51,500€

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartament

120,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Vilë në Shitje!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!