Papafingo për shitje!

Tiranë, Shqipëria
400,000€

Description

Papafingo për shitje!
Ashensor i personalizuar për tu ngjitur direkt në papafingo!!
Papafingo ndodhet në katin e fundit të një pallati të ri. Në pjesën e brendshme punimet janë përfunduar në pjesën më të madhe.
Ndodhet në një nga zonat më të qeta të Tiranës, ku veranda të ofron një pamje fantastike të qytetit.
Sipërfaqja totale është 430 m2, nga ku veranda zë një hapësirë prej 70 m2, dhe hapësira e brendshme 360 m2.
Në cmim përfshihen dhe 2 garazhe 75 m2!

Detail

  • Property ID: 2008
  • Price: 400,000€
  • Property Size: 430 m²
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Property Type: Papafingo
  • Address: Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet papafingo!

Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

140,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

Shitet Papafingo 3+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 141

Papafingo

112,800€

Beds: 3Baths: 2m²: 141

Papafingo

Beds: 3Baths: 2m²: 143.5

Papafingo

125,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 143.5

Papafingo


NEXT PROPERTY

Vilë 4-katëshe për shitje!