Okazion!Shitet Apartament 2+1!

Rruga Petro Korçari, Tiranë, Shqipëria
69,000€/i diskutueshëm

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë, vendosur në zonën e Vasil Shantos.
Ambienti është i organizuar në formë të drejtë dhe të rregullt.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon dhe një tualet.
Sipërfaqja 90 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Çmimi 766 Euro/m2, në total 69.000 Euro, i diskutueshëm.
Nr.Kont:+355697403007

Detail

  • Property ID: 3646
  • Price: 69,000€/i diskutueshëm
  • Property Size: 90 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Petro Korçari, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Vasil Shanto
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 3Baths: 2m²: 124

Apartament

60,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 124

Apartament

37,500€

Bed: 1Bath: 1m²: 71.5

Apartament

37,500€

Bed: 1Bath: 1m²: 71.5

Apartament

Shitet apartament 1+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 77

Apartament

45,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 77

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!