Okazion! Shitet Apartament 2+1!

78,000€

Description

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me punime shumë cilësore dhe në një kompleks pallatesh të mirëorganizuar.Adresa: Rruga e Dibrës, mbrapa Komisariatit Nr.4.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone si dhe dy tualete.
Apartamenti ka orientim nga Lindja, me një sipërfaqe prej 100m2 dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 780 Euro/m2, total 78000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4059
  • Price: 78,000€
  • Property Size: 100.3 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga e Dibrës
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 156

Apartament

70,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 156

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Tish Dahia, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Bath: 1m²: 115

Apartament

80,000€

Beds: 3Bath: 1m²: 115

Apartament

400€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

400€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Ambient Zyre me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet Ambient Biznesi-Lokal!