Okazion! Shitet Apartament 2+1!

78,000€
 • Description
 • Address
 • Details
 • Features

Description

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me punime shumë cilësore dhe në një kompleks pallatesh të mirëorganizuar.Adresa: Rruga e Dibrës, mbrapa Komisariatit Nr.4.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone si dhe dy tualete.
Apartamenti ka orientim nga Lindja, me një sipërfaqe prej 100m2 dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 780 Euro/m2, total 78000 Euro.

Address

 • City: Tiranë
 • Neighborhood: Rruga e Dibrës
 • Country: Albania

Detail

 • Property ID: 4059
 • Price: 78,000€
 • Property Size: 100.3 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament

Similar Properties

76,300€

Shitet Apartament 2+1!

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Zallit, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 109

Apartament

76,300€

Beds: 2Baths: 2m²: 109

Apartament

Shitet apartament 1+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 78.6

Apartament

33,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 78.6

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Hamdi Sina, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 119

Apartament

85,750€

Beds: 3Baths: 2m²: 119

Apartament