Apartament 4+1 për shitje!

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria
175,200€

Description

Apartamenti 4+1 ndodhet në katin e fundit të banimit, në një pallat të ri të sapopërfunduar. Përbëhet nga 4(katër) dhoma gjumi me pamje nga perëndimi, njëra prej dhomave ka korridor dhe tualet me vete, ka 2(dy) ballkone të cilët janë të bollshëm dhe 3(tre) tualete, ka një sallon të bollshëm me pamje nga lindja dhe i gjithë ambienti është me vetratë xhami.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 292 m2. Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës, një kompleks i mirëorganizuar dhe qetësi absolute, punime mjaft cilësore, janë kryer të gjitha proçedurat ligjore dhe gjithshka është në proces hipotekimi.
Çmimi 600/m2 Euro. total 175.200 Euro

Detail

  • Property ID: 2278
  • Price: 175,200€
  • Property Size: 292 m²
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Property Type: Papafingo
  • Address: Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

62,000€

Shitet Papafingo Duplex 1+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 78.5

Papafingo

62,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 78.5

Papafingo

Shitet Papafingo 3+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 141

Papafingo

112,800€

Beds: 3Baths: 2m²: 141

Papafingo

Shitet papafingo!

Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

140,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!