Apartament 3+1 me qera!

Rruga Hamdi Sina, Shqipëria
500€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, të një pallati të ri, në një nga zonat më të qeta dhe të rregullta të Tiranës.
Apartamenti është i mobiluar dhe disponon 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ballkon dhe 2 tualete.
Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe jepet rishtazi me qera.
Në cmim është i përfshirë dhe një post parkimi.
Çmimi 500 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 3233
  • Price: 500€/Muaj
  • Property Size: 110 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Hamdi Sina, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 99

Apartament

120,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 99

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 108.4

Apartament

59,620€

Beds: 2Baths: 2m²: 108.4

Apartament

600€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

600€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shiten Apartamente!