Apartament 3+1 me qera!

600€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, në një zonë  të qetë e të sigurt.

Adresa: Rruga “Hamdi Sina”, Liqeni I Thatë.

Apartamenti është 3+1 dhe disponon tre dhoma gjumi, korridor, sallon ndenjie i bollshëm, dy  tualete si dhe një verandë.

Është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Cmimi 600 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 4340
  • Price: 600€/Muaj
  • Property Size: 120 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 162

Apartament

139,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 162

Apartament

Apartament në shitje për biznes!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartament

150,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartament

Apartament 2+1 për shitje!

Përballë Ekspozitës “Shqipëria Sot”, Lulishte “Çajupi”.

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

120,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!