Apartament 2+1 me qera!

200€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 120m2.Adresa:Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm,dy tualete, dy ballkone dhe është i arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 25000 Lek/Muaj, I diskutueshëm

Detail

  • Property ID: 4393
  • Price: 200€/Muaj
  • Property Size: 120 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

95,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Endri Keko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 105

Apartament

95,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 105

Apartament

Beds: 3Baths: 2m²: 105

Apartament

88,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 105

Apartament

350€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament

350€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Papafingo 3+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!