Apartament 2+1 me qera!

300€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë , në një zonë  të qetë e te sigurt, në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë tek  Liqeni i Thatë. Adresa: Rruga “Hamdi Sina”, Liqeni I Thatë.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, korridor, sallon ndenjie, dy  tualete dhe një ballkon.

Cmimi 300 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 4331
  • Price: 300€/Muaj
  • Property Size: 90 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament

58,900€

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament

35,360€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

35,360€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

280€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Selita e Vjeter, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

280€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 me qera!