Apartament 2+1 me qera!

460€/Muaj
 • Description
 • Address
 • Details
 • Features

Description

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, me ashensor.
Adresa: Rruga “Hamdi Sina “, Liqeni i Thatë.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon si dhe dy tualete.
Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Në cmim përfshihet edhe një vend parkimi në garazh.
Cmimi 460 Euro/Muaj

Address

 • City: Tiranë
 • Neighborhood: Liqeni i Thatë
 • Country: Albania

Detail

 • Property ID: 4109
 • Price: 460€/Muaj
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 114

Apartament

83,100€

Beds: 3Baths: 2m²: 114

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 106.8

Apartament

520€/m2

Beds: 2Bath: 1m²: 106.8

Apartament

Shitet apartament 1+1!

Rruga Demir Progri, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartament

43,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartament