Apartament 2+1 me qera!

400€/Muaj

Description

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri.
Adresa: Don Bosko.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon, korridor dhe dy tualete. I mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 400 Euro/Muaj.

Detail

  • Property ID: 4073
  • Price: 400€/Muaj
  • Property Size: 100 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Don Bosko
  • Country: Albania

Similar Properties

Bed: 1Bath: 1m²: 75.6

Apartament

62,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 75.6

Apartament

Shiten Apartamente 2+1!

Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 101.1

Apartament

72,800€

Beds: 2Baths: 2m²: 101.1

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament

98,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Ambient Biznesi-Lokal!

NEXT PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!