Apartament 2+1 me qera!

Rruga “Mihal Grameno”, 200m afër Shkollës së Baletit,
300€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi, korridor dhe një tualet.
Çmimi 300 €/Muaj
Nr.Kont: +355697403007.

Detail

  • Property ID: 3469
  • Price: 300€/Muaj
  • Property Size: 95 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga “Mihal Grameno”, 200m afër Shkollës së Baletit,
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Shkolla e Baletit
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

54,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 108

Apartament

54,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 108

Apartament

71,625€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

71,625€

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

150€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Blloku Gintash, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 65

Apartament

150€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 65

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!