Apartament 1+1 me qera!

160€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt , në një zonë  të qetë e te sigurt, në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë. Adresa: Rruga “Hamdi Sina”, Liqeni I Thatë.  Apartamenti ka një dhomë gjumi, korridor, sallon ndenjie, tualet dhe një ballkon.

Jepet me qera bosh,

Cmimi 20.000 Lekë/Muaj

Detail

  • Property ID: 4324
  • Price: 160€/Muaj
  • Property Size: 70 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

350€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament

350€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament

44,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament

Shitet apartament 2+1 !

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 95

Apartament

42,750€

Beds: 3Baths: 2m²: 95

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!