Apartament 1+1 me qera!

300€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt , në një kompleks të qetë e te sigurt, në një nga zonat më të këkuara në Tiranë.
Adresa: Rruga “Jordan Misja”, kompleksi Gener 2.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 73 m2 dhe disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi i vecantë, korridor, ballkon dhe një tualet.
Është totalisht I mobiluar dhe jepet rishtaz me qera.
Cmimi 300 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 4272
  • Price: 300€/Muaj
  • Property Size: 73 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga
  • Country: Albania

Similar Properties

47,500€

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku.

Beds: 2Baths: 2m²: 95

Apartament

47,500€

Beds: 2Baths: 2m²: 95

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 93

Apartament

79,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 93

Apartament

69,000€/i diskutueshëm

Okazion!Shitet Apartament 2+1!

Rruga Petro Korçari, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

69,000€/i diskutueshëm

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!