Apartament 1+1 me qera!

Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria
350€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri.
Disponon dhomë gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi të vecantë dhe tualet.Ka një sipërfaqe prej 62 m2 dhe është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore e moderne.
Pallati është në një kompleks të rregullt e plot gjelbërim.
Cmimi 350 Euro/Muaj
Nr.Kont: +355697403007.

Detail

  • Property ID: 3363
  • Price: 350€/Muaj
  • Property Size: 62 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 2Bath: 1m²: 96

Apartament

76,800€

Beds: 2Bath: 1m²: 96

Apartament

150€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Blloku Gintash, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 65

Apartament

150€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 65

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 81

Apartament

81,100€

Beds: 2Bath: 1m²: 81

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!