Ambient Zyre me qera!

500€/Muaj

Description

Ambienti ndodhet në katin e tretë, në një pikë strategjike për zyrën e biznesit tuaj, shumë pranë qendrës së Tiranës.
Adresa: Rruga “Shyqyri Berxolli”, përballë Gjykatës së Lartë.
Ambienti është i arreduar me të gjithë aksesorët e nevojshëm për funksionimin si zyrë, me dy ambinete pune të ndara dhe një tualet.
Sipërfaqja 77m2
Cmimi 500 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 4050
  • Price: 500€/Muaj
  • Property Size: 77 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Ambjent Biznesi

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Qendër
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

500€/Muaj

Ambient biznesi me qera!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 35

Ambjent Biznesi

500€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 35

Ambjent Biznesi

265€/Muaj

Gjysëm-bodrum për qera!

Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Ambjent Biznesi

265€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Ambjent Biznesi

Ambient Komercial për shitje!

Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 100

Ambjent Biznesi

2,000€/m2

Bed: 1Bath: 1m²: 100

Ambjent Biznesi


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Okazion! Shitet Apartament 2+1!