Shitet Papafingo 3+1!

90,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.  Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku.Ai përbëhet nga tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.  Apartamenti ka orientim të mirë dhe një organizim shumë të rregullt të hapësirës së brendshme. Sipërfaqe totale e apartamentit 170 m2.
Apartamenti disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 529 Euro/m2, total 90.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4388
  • Price: 90,000€
  • Property Size: 170 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Loft

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

86,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 160

Loft

86,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 160

Loft

400,000€

Papafingo për shitje!

Tiranë, Shqipëria

Beds: 5Baths: 3m²: 430

Loft

400,000€

Beds: 5Baths: 3m²: 430

Loft


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!     

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!