Shitet apartament 3+1!

82,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në zonën e Freskut.

Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku.

Apartamenti disponon tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, një ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe ka orientim nga perëndimi.

Sipërfaqja 125 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .

Çmimi 656 Euro/m2, total 82.000 Euro.

 

Detail

  • Property ID: 4891
  • Price: 82,000€
  • Property Size: 125 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

460€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

460€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartment

139,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartment

90,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 105

Apartment

90,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 105

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!