Shitet Apartament 2+1!     

133,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë , në një nga zonat më të qeta të Tiranës.

Adresa: Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë

Ai disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe 2 tualete.

Ka një sipërfaqe prej 140 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.

Cmimi 950 Euro/m2, në total 133.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4380
  • Price: 133,000€
  • Property Size: 140 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

55,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 94

Apartment

88,740€

Shitet apartament 2+1 !

Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë.

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartment

88,740€

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartment

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Agim Prodani, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 115

Apartment

74,750€

Beds: 3Baths: 2m²: 115

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Papafingo 3+1!