Shitet apartament 2+1!

56,160€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, vendosur në zonën e Freskut.

Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, tualet dhe një ballkon.

Mundësi adoptimi në 3+1. Orientimi i apartamentit është nga Lindja.

Sipërfaqja 144 m2, 130 sip e brendshme – 14m2 verandë.

Apartamenti disponon hipotekë karabinaje.

Çmimi 390 Euro/m2, në total 56.160 Euro.

 

 

Detail

  • Property ID: 4364
  • Price: 56,160€
  • Property Size: 144 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

280€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Selita e Vjeter, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

280€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

300€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga “Mihal Grameno”, 200m afër Shkollës së Baletit,

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartment

300€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartment

53,400€

Beds: 2Bath: 1m²: 89

Apartment

53,400€

Beds: 2Bath: 1m²: 89

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!