Shitet apartament 2+1!

83,200€

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e pestë, në zonën Ali Demit.

Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje. Punimet janë cilësore me sistem kapot, sistem ngrohje, paisje inkaso, dhe dritare plastike me dopio xham.

Apartamenti sapo ka përfunduar dhe është në proces hipotekimi.

Sipërfaqja 104 m2.

Çmimi 800 Euro/m2, total 83200 Euro.

Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.

Detail

  • Property ID: 4350
  • Price: 83,200€
  • Property Size: 104 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

250€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Komuna e Parisit, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartment

250€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartment

39,600€

Apartament 1+1 për shitje!

Rruga Hysen Gjura, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 66

Apartment

39,600€

Bed: 1Bath: 1m²: 66

Apartment

55,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartment

55,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!