Shitet apartament 2+1!

68,000€

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë, në zonën Ali Demit.  Adresa: Rruga “Ali Demi”.

Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet. dhe apartamenti ka orientim Jug-Perëndim.

Punimet janë cilësore me sistem kapot, sistem ngrohje, paisje inkaso, dhe dritare plastike me dopio xham.

Apartamenti sapo ka përfunduar dhe është në proces hipotekimi.

Sipërfaqja 85 m2.

Çmimi 800 Euro/m2, total 68.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4345
  • Price: 68,000€
  • Property Size: 85 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 2Bath: 1m²: 104

Apartment

82,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 104

Apartment

240€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

240€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

280€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Selita e Vjeter, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

280€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 3+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!