Shitet apartament 2+1!

63,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut.

Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, dy ballkone, korridor dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit është nga Perëndimi.

Sipërfaqja 103.1 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar .

Çmimi 611 Euro/m2, total 63.000 Euro.

 

Detail

  • Property ID: 5005
  • Price: 63,000€
  • Property Size: 103 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

62,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 75.6

Apartment

62,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 75.6

Apartment

Shitet apartament 2+1, luksoz!

Rruga Gjergj Araniti, Sarandë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 115

Apartment

85,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 115

Apartment

53,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 57

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!