Shitet apartament 2+1!

55,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në zonën e Freskut.

Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku tek shkolla “17 Shkurti”.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, korridor, sallon ndenjie, një ballkon dhe një tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Sipërfaqja 103.5 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .
Çmimi 530 Euro/m2, total 55.000 Euro

Detail

  • Property ID: 4947
  • Price: 55,000€
  • Property Size: 103.5 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

75,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 92

Apartment

75,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 92

Apartment

79,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 93

Apartment

59,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 101

Apartment

59,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 101

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1 !