Shitet apartament 2+1 !

68,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, të një pallati ekzistues.

Adresa: Rruga “Asim Vokshi”,përballë Harry Fultz..

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, depo dhe 1 tualet.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë, e cila të mundëson facilitetet e nevojshme dhe shumë pranë qendrës.

Spërfaqja 67 m2 neto, me dokumenta të rregullta pronësie..

Çmimi 1015 Euro/m2, në total 68.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4940
  • Price: 68,000€
  • Property Size: 67 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Harry Fultz
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 109

Apartment

75,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 109

Apartment

88,740€

Shitet apartament 2+1 !

Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë.

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartment

88,740€

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartment

71,625€

Shitet Apartament 2+1 !

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartment

71,625€

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!