Shitet apartament 2+1!

75,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë jo i fundit, vendosur në zonën e Astirit.

Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astir.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe tualet. Orientimi i apartamentit është Perëndim.

Apartamenti disponon Certifikatë Pronësie.

Sipërfaqja 133 m2.

Çmimi 565 Euro/m2, në total 75.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4934
  • Price: 75,000€
  • Property Size: 133 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

67,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Nexho Konomi, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 111.7

Apartment

67,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111.7

Apartment

80,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Tish Dahia, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Bath: 1m²: 115

Apartment

80,000€

Beds: 3Bath: 1m²: 115

Apartment

42,750€

Shitet apartament 2+1 !

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 95

Apartment

42,750€

Beds: 3Baths: 2m²: 95

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1 !