Shitet apartament 3+1!

94,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në zonën e Laprakës.

Adresa: Rruga “Dritan Hoxha”, Laprakë.

Apartamenti disponon tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie i veçantë  , ballkon, depo dhe 2 tualete.

Apartamenti disponon Certifikatë Pronësie.

Sipërfaqja 128 m2.

Çmimi 735 Euro/m2, në total 94.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4927
  • Price: 94,000€
  • Property Size: 128 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Lapraka
  • Country: Albania

Similar Properties

1,500€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

1,500€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartment

55,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartment

69,000€/i diskutueshëm

Okazion!Shitet Apartament 2+1!

Rruga Petro Korçari, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartment

69,000€/i diskutueshëm

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Jepet 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!