Shitet apartament 2+1!

55,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut.

Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, një ballkon dhe një tualet.

Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar.

Sipërfaqja 82 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .

Çmimi 670 Euro/m2, total 55.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4898
  • Price: 55,000€
  • Property Size: 82 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Apartament 2+1!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartment

120,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartment

55,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartment

55,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartment

62,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 82.5

Apartment

62,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 82.5

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!