Shitet apartament 2+1!

110,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallat ekzistues.

Adresa: Rruga “Muhamet Gjollesha”, Zogu i Zi.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon ndenjie të bollshëm, dhe një tualet.

Apartamenti gjendet në pozicion shumë të mirë, dhe është përshtatur jo vetëm për banim por edhe si ambient biznesi pasi salloni dhe dhomat e gjumit janë me tavane të varura me spote dhe ndriçim.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Sipërfaqja 101 m2.

Çmimi 1.089 Euro/m2, në total 110.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4882
  • Price: 110,000€
  • Property Size: 101 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Z
  • Country: Albania

Similar Properties

67,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Nexho Konomi, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 111.7

Apartment

67,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111.7

Apartment

400€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartment

400€/Muaj

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartment

65,400€

Beds: 2Baths: 2m²: 100.6

Apartment

65,400€

Beds: 2Baths: 2m²: 100.6

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 3+1!