Shitet Apartament 2+1!

85,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me punime shumë cilësore.

Adresa: Rruga “Jordan Misja”.

Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete

Apartamenti është i ri ka një sipërfaqe prej 97 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.

Cmimi 875 E/m2, total 85.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4876
  • Price: 85,000€
  • Property Size: 97 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Rruga "Jordan Misja"
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 102

Apartment

52,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 102

Apartment

Shitet apartament 2+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 109

Apartment

75,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 109

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Papafingo 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!