Shitet Apartament 1+1!

85,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Bllokut.

Adresa: Rruga “Nikolla Tupe”, Bllok përballë Njësisë Nr 5.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, dy ballkone, aneks dhe një tualet.

Orientimi i apartamentit është nga Veri-Jugu dhe shitet totalisht i mobiluar.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 61 m2 dhe është me hipotekë.

Çmimi 1.393 Euro/m2, në total 85.000  Euro.

Detail

  • Property ID: 4978
  • Price: 85,000€
  • Property Size: 61 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

85,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga e Ullishtes, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartment

85,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartment

400€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartment

400€/Muaj

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartment

87,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartment

87,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!