Shitet apartament 1+1!

51,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në rrugën “5 Maji”.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.

Orientimi i apartamentit është nga Jugu dhe shitet totalisht i mobiluar.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68 m2 dhe është në proçes hiptekimi.

Çmimi 750 Euro/m2, në total 51000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4974
  • Price: 51,000€
  • Property Size: 68 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: 5 Maji
  • Country: Albania

Similar Properties

65,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 108

Apartment

65,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 108

Apartment

95,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Zallit, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 126.3

Apartment

95,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 126.3

Apartment

46,125€

Shitet apartament 1+1!

Rruga e Dibrës, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 61.5

Apartment

46,125€

Beds: 2Bath: 1m²: 61.5

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!