Shitet apartament 1+1!

35,500€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në zonën e Freskut në rrugën e teleferikut.

Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”. Fresku.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor dhe një tualet.

Apartamenti shitet i mobiluar dhe është totalisht i ri.

Sipërfaqja 51 m2, me certifikatë pronësie..

Çmimi 696 Euro/m2, në total 35.500 Euro.

Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.

Detail

  • Property ID: 4968
  • Price: 35,500€
  • Property Size: 51 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

350€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 110

Apartment

350€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 110

Apartment

350€/Muaj

Apartament me qera 3+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 115

Apartment

350€/Muaj

Beds: 3Baths: 2m²: 115

Apartment

250€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Komuna e Parisit, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartment

250€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Ambient Biznesi!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!