Shitet Apartament 1+1!

53,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.

Adresa: Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.

Ai disponon 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 një tualet.

Orientimi i apartamentit është Jug.

Ka një sipërfaqe prej 57 m2, me dokumenta të rregullta pronësie dhe shitet i mobiluar.

Cmimi 930 Euro/m2,total 53.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4906
  • Price: 53,000€
  • Property Size: 57 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 156

Apartment

70,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 156

Apartment

Shitet apartament 1+1!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 78

Apartment

43,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 78

Apartment

38,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartment

38,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!