Shitet apartament 1+1!

35,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut. Adresa: Rruga “Muhamet Deliu” Fresku.  Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, tualet dhe një ballkon.

Sipërfaqja 70 m2, shitet i mobiluar, në proces hipotekimi.

Çmimi 500 Euro/m2, total 35.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4358
  • Price: 35,000€
  • Property Size: 70 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

40,000€

Shitet apartament 1+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartment

40,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartment

150,000€

Apartament në shitje për biznes!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartment

150,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartment

85,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 117

Apartment

85,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 117

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!