Shitet Apartament 1+1 !

47,300€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, në zonën e Freskut ngjitur me shkollën 17 Shkurti.

Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”. Fresku.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor dhe një tualet.

Apartamenti është totalisht i restauruar.

Sipërfaqja 86 m2, në proçes hipotekimi.

Çmimi 550  Euro/m2, në total 47.300 Euro.

Detail

  • Property ID: 4955
  • Price: 47,300€
  • Property Size: 86 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

85,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga e Ullishtes, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartment

85,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartment

53,400€

Beds: 2Bath: 1m²: 89

Apartment

53,400€

Beds: 2Bath: 1m²: 89

Apartment

53,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 57

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Ambient Biznesi!