Shitet Ambient Biznesi!

95,000€

Description

Ambienti është i pozicionuar buzë rrugës “Bilal Golem, tek Komuna e Parisit, në një pozicion të përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Aktualisht është në funksion si bar-kafe dhe me klientelë të ngritur.

Adresa: Rruga“Bilal Golemi”, Komuna e Parisit.

I pajisur me dokument pronësie.

Sipërfaqja e brendshme 53 m2, dhe një verandë prej 30 m2.

Cmimi 95.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4961
  • Price: 95,000€
  • Property Size: 83 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Commercial

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

500€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Commercial

500€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Commercial

63,000€/i diskutueshëm

Shitet Garazh!

Rruga “Muhamet Deliu”, 150 m nga Restorant Fresku.

Bed: 1Bath: 1m²: 250

Commercial

63,000€/i diskutueshëm

Bed: 1Bath: 1m²: 250

Commercial

2,500€/Muaj

Ambient Komercial për qera!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1m²: 205

Commercial

2,500€/Muaj

Bed: 1m²: 205

Commercial


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!