Apartament 3+1 me qera!

600€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, në një zonë  të qetë e të sigurt.

Adresa: Rruga “Hamdi Sina”, Liqeni I Thatë.

Apartamenti është 3+1 dhe disponon tre dhoma gjumi, korridor, sallon ndenjie i bollshëm, dy  tualete si dhe një verandë.

Është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Cmimi 600 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 4340
  • Price: 600€/Muaj
  • Property Size: 120 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

200€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

200€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

115,000€

Shitet Apartament 3+1!

Stacioni i Trenit, Tirana, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 142

Apartment

115,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 142

Apartment

600€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment

600€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!