Apartament 2+1 me qera!

200€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 120m2.Adresa:Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku. Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm,dy tualete, dy ballkone dhe është i arreduar në mënyrë bashkëkohore.
Cmimi 25000 Lek/Muaj, I diskutueshëm

Detail

  • Property ID: 4393
  • Price: 200€/Muaj
  • Property Size: 120 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Country: Albania

Similar Properties

350€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Hamdi Sina, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartment

350€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartment

150,000€

Apartament në shitje për biznes!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartment

150,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartment

45,000€

Shitet apartament 1+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 77

Apartment

45,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 77

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Papafingo 3+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!