Apartament 2+1 me qera!

300€/Muaj

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë , në një zonë  të qetë e te sigurt, në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë tek  Liqeni i Thatë. Adresa: Rruga “Hamdi Sina”, Liqeni I Thatë.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, korridor, sallon ndenjie, dy  tualete dhe një ballkon.

Cmimi 300 Euro/Muaj

Detail

  • Property ID: 4331
  • Price: 300€/Muaj
  • Property Size: 90 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartment

Address

  • City: Tirane
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

83,850€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 129

Apartment

83,850€

Beds: 2Baths: 2m²: 129

Apartment

74,750€

Beds: 2Baths: 2m²: 115

Apartment

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Panorama, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 108.5

Apartment

95,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 108.5

Apartment


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 me qera!